Koně v tréninku

Mazhilis (FR)

Mazlik-f4d0ac45fde0f324297fe038e0c0cbcc.jpg
otec: Country Reel (USA)
matka: Sensational Mover (USA)
otec matky: Theatrical (IRE)
dat. narození: 30.04.2009/7
barva, pohlaví: hnědák, valach
trenér: Váňa st. Josef
stáj: Köi Dent
chovatel: Mme Sylvain Benillouche
VIDEO:
Vítězný start ve Velké Chuchli 18.9.2011

Hnědák je synem vítěze Gr. II Coutry Reela a Sensational Mover, která dala listed umístěného Shamandara. Jako odstávče byl za 30 tisíc eur neprodaný na dražbě společnost Arqana. Na stejnou dražbu se vydal i jako roček a byl prodán za 55 tisíc eur.


V tréninku A. Šavujeva absolvoval ve 2 letech 3 dostihy. Zahájil 4. místem ve dvojce v Chuchli a následně vyhrál na stejném závodišti trojku. Pak získal 3. místo v poslední startu, kterým byla Cena zimního favorita.


V klasickém věku změnil trenéra, kterým se stal A. Resulov. Začátek sezony se mu nepovedl a docválal poslední v Chuchli. Moc si nepolepšil ani v dalším startu Mem. dr. Frankenbergera, kde se umístil na 10. místě. Ani dalším startem nepotěšil 8. místem ve trojce. Dotaci získal až v Červnovém poháru, když se umístil jako 4. Na start v derby to nebylo. Byl odprodán stáji Köi Dent  a umístěn do našeho tréninku. Pod novým trenérem se představil poprvé 4. místem v Karlových Varech a 6. Místem v klasickém St. Legeru. Sezonu ukončil 3. místem ve dvojce. V zimní přestávce byl vykastrován, zaskákán a v roce 2013 by ho tedy měla čekat nová disciplína.