Koně v tréninku

Theophilos (FR)

Theophilis5-a146655f4cba6ff9baec5fd7862c171b.jpg
otec: Elusive City (USA)
matka: Russian Doll (USA)
otec matky: Rainbow Quest (USA)
dat. narození: 06.03.2010
barva, pohlaví: tm. hnědák, valach
trenér: Váňa st. Josef
stáj: Dostihový klub iSport-Váňa
chovatel: Haras De Beauvoir,Mme&Mr Michenot Ch.,T.


Theophilos, kůň Dostihového klubu iSport.cz, má za sebou druhou účast ve Velké pardubické. Loňského obhájce vítězství viděli sázkaře na startu jako favorita, desetiletý hnědák ale neměl ideální průběh dostihu. Do cíle se dostal na devátém místě. 

Theophilos tak zakončil pátou sezonu, v níž jeho jezdci jezdí v zelenobílých barvách společné stáje Dostihový klub iSport-Váňa. Zatím v každé sezoně udělal svým členům radost vítězstvím, to největší přišlo v roce 2019 ve Velké pardubické. V sezoně 2020 si Theophilos připsal první triumf v kvalifikaci Velké pardubické, v červenci vyhrál hned první kvalifikační dostih.

V roce 2020 se v dostihovém klubu sešlo rekordních 250 členů. Kromě Theophila mohli fandit i tříletému hnědákovi Lucky Valentine, který absolvoval čtyři dostihy a nejlíp skončil druhý v rovinovém dostihu na 2200 metrů ve Slušovicích.

„Já jsem rád, že jsme vymysleli tuhle věc, že se podařilo realizovat syndikát, v zahraničí jsou takovéhle syndikáty úplně normální. Lidi jsou usměvaví, jedou třeba přes celou republiku se na koně podívat. Jsem rád, že jsou tady, a že se blížíme západu,“ pochvaluje si stájový principál Josef Váňa.

Prodej členství na sezonu 2021 je zahájen. Přihlásit se můžete zde: http://dkfans.cz/clenstvi/